O FIRMIE

Firma GEOENVIRO oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie z dziedziny geologii, geotechniki, inżynierii oraz ochrony środowiska.

Działalność naszej Firmy skupia się na szeroko pojętych usługach i badaniach geologicznych i geotechnicznych. W zakresie oferowanych prac wykonujemy wiercenia badawcze (przewierty w betonie i asfalcie) i sondowania (dynamiczne i statyczne), pełen wachlarz badań laboratoryjnych gruntów i wody oraz geofizyczne metody badania podłoża gruntowego (m.in. sondowania elektrooporowe).

Oferujemy również wykonywanie opracowań na podstawie przeprowadzonych badań. W zakresie naszych usług mogą Państwo znajdują się:

  • projekty robót geologicznych,
  • dokumentacje geologiczno-inżynierskie,
  • dokumentacje badań podłoża gruntowego,
  • opinie i projekty geotechniczne,
  • projekty monitorowania środowiska,
  • raporty o oddziaływaniu na środowisko
  • ekspertyzy techniczne i rzeczoznawcze.

Nasza Firma prowadzi również konsultacje geotechniczne dla zadań skomplikowanych i problematycznych.

Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych geologów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie geologii, geotechniki oraz ochrony środowiska. Współpracujemy z projektantami branży budowlanej począwszy od indywidualnych badań pod posadowienie obiektu, kończąc na badaniach pod duże inwestycje drogowe i kolejowe. Nasi pracownicy oraz współpracujący projektanci posiadają odpowiednie i niezbędne dla wykonywanych zadań uprawnienia.

Nasza oferta jest skierowana do podmiotów przygotowujących i realizujących inwestycje na każdym etapie procesu inwestycyjno-budowlanego m.in.: w dziedzinie budownictwa miejskiego, drogowego, kolejowego i przemysłowego oraz do klientów indywidualnych.

Wykonujemy badania geologiczne i geotechniczne na terenie całej Polski. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Niezależnie  od statusu inwestora stawiamy na jakość świadczonych usług, tak aby stały się one świadectwem naszego zaangażowania i mogły stanowić wizytówkę naszej Firmy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt.